Hadımköy Tokiye Hoşgeldin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hadımköy Tokiye Hoşgeldin

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Recep İvedik'in yeni arabası hazır (Video)

YazarMesaj
enginsakli
Yönetici
Yönetici
enginsakli

Recep İvedik'in yeni arabası hazır (Video) Empty
MesajKonu: Recep İvedik'in yeni arabası hazır (Video)   Recep İvedik'in yeni arabası hazır (Video) Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 3:01 pm

Kayseri'de araba alım satım işi ile uğraşan Mustafa Derin, 1936 model fiat marka otomobilini Şahan Gökbakar'a hediye edeceğini söyledi.

Eski arabalara özel bir merakı olduğunu dile getiren Derin, 1936 model arabasını 'Recep İvedik' filminin 3. serisi için hediye etmeye hazır. Açıklamalarda bulunan Mustafa Derin, eski arabalara karşı bir hobisinin olduğunu belirterek, "Nerde eski bir araba görsem, ona ilgiyle bakıyorum.

Benim bu arabam 1936 model fiat, bundan başka 1938 modelli bir adet daha olduğunu duydum. Arabamın ufak tefek eksiklikleri var, onları da en kısa zamanda tamamlayacağım. Araba eski olduğu için parçalarını yaptırmak zaman alıyor. Yakın bir zamanda otomobilimi modifiye edip kullanmaya başlayacağım.

Ayrıca, Şahan Göbakar Recep İvedik filminin 3. serisini çekerse, arabamı kullanması halinde kendisine hediye edeceğim" diye konuştu.

Kayseri'de araba alım satım işi ile uğraşan Mustafa Derin, 1936 model fiat marka otomobilini Şahan Gökbakar'a hediye edeceğini söyledi.

Videoyu izlemek için tıklayın
http://www.magic-net.tr.gg

Recep İvedik'in yeni arabası hazır (Video)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sagopa kajmer Yeni...
» kOmik videO
» KOmik bir video daha
» Yahoo'ya video ekleme